Tutvustus

Club Factory on meeletute pidude maaletooja

Tööpäev- või nädal on läbi ja tahate kogunenud pinged kuhugi maandada, kuid tekib küsimus: kuhu sammud seada või auto esituled suunata? Kui teete valiku uudse ööklubi Factory kasuks, pole pettumust küll vaja karta. Teis ärkav peoloom võib küsida: mis koht see on, kas mingi tehas või? Jah, sest kui keegi ütleb: “Läheme tehasesse pidu panema!”, ei pruugi tegu olla naljaga, vaid karm klubiõhtute asjatundja on sihikule võtnud kummi- ja mänguasjade tehase vana hoone Madara tänaval, mis pakub juba aastaid melu lõbutsejatele ja kunstirahvale.

Hingusele läinud tööstushooned on meelelahutusmaailmas kuumimateks möllupaikadeks ja nii on ka Polümeeri vana industriaalne kest varjanud mitmeid tantsupalavikust õhkavaid ööklubisid. Proletariaadi leivateenimiskoha karmi õhustiku, glamuuri ja elujaatava pidutsemisega ühte kooslusesse sidunud meelelahutuskohad Club von Überblingen ja ÜberClub on nüüd vastuolulise paiga üle andnud Tehasele ehk ööklubile Factory, mis meelitab kõrvupaitavate ja sageli neid lukustavate rütmidega. Detsembris täitub Factoryl juba aastake positiivse ja iseolemisest mõnu tundva elulaadi süstimisest ning tõus on täistuuridel edasi.

Factorys ootab igati ööklubilik sisu ja vorm kaasaegse valgustuse ja interjöörilahendustega, kuid kohtab ka kunagisele tehasele viitavaid efektseid tööstuslikke elemente. Suured pinnad annavad võimaluse teha suuri asju ning korraldada mastaapseid üritusi. Ennekõike paneb klubis aga tohutu hulk jalapaare tantsupõranda vibreerima. Club Factory on Tallinnas suuruselt üks enim peoloomi mahutav kontserdipaiku, mille seinte vahele mahub õõtsuma sadu inimesi.

Klubi prioriteet ei ole üksnes ööklubistaatus, vaid pigem “concert venue”, kontserdipaik, kus promootorid, asjalikud muusika ja meelelahutuse pakkujad, saaksid korraldada kontserte, etendusi, pidusid jm. Lõbutsema võivad tulla igas vanuses inimesed. Üritusi pakutakse kõige noorematelegi peohakatistele – novembris väisab klubi teismeliste neidude iidol Isaac Elliot, keda on nimetatud uueks Justin Bieberiks. Venekeelse popmuusika austajad saavad Factorys kohtuda slaavi temperamendist tulvil energiliste vene bändidega.

Vähem kui aastajagu lõbutsejaid pöördesse ajanud Factory on ära teinud hulga erinevaid klubimuusikaüritusi. Selles on kõlanud vene bändide pakutud meloodiad ning oma sarmi näidanud ka X-factori võitja, kuningliku nimega James Arthur Inglismaalt. Elektroonilise tantsumuusika tipud Markus Schulz, Gareth Emery, Grind’i kutsel klubi väisanud Noisia – need on nimed, mis juba Factorys ülesastunute nimistus. Ootamas on kohtumised tegijatega nagu Silentium Empire ja Broken Tempo.

Paljude lemmikuks kujunenud Club Factory ei pea enam esinejate leidmiseks palehigis telefoninuppe klõbistama ega e-kirju toksima, sest artistid ja promootorid leiavad klubi meelelahutusmaastikul juba ise üles.

Uus hooaeg on toomas palju erilist, kuid suurimad plaanid peitugu veel üllatuste varudes.

Kui soovid kogeda tõelist, paljudest filmi- ja videoklippidest nähtud ööklubide melu, siis leiad selle Factoryst!

Asukoht
Madara 22a, Tallinn

Kontakt
info@factorytallinn.com

Club Factory sisekorraeeskirjad.

 

 1. Club Factory avatakse ja suletakse klientidele ürituse korraldaja poolt ette nähtud ajale.
  Piletimüük lõpetatakse ürituse korraldaja poolt ette nähtud ajale.
 2. Muusika mängimine ja baarimüük lõpetatakse 30 minutit enne Club Factory sulgemist.
 3. Tulenevalt Eesti Vabariigi seadusest on suitsetamine Club Factorys lubatud ainult selleks ette nähtud ruumides.
 4. Club Factory töötajatel on õigus ja kohustus teostada kliendivalikut selleks, et kindlustada teiste klientide turvalisus.
 5. Club Factory töötajad ei luba ööklubisse siseneda järgmistel juhtudel:
  1) kliendil on kaasas relv, relvataoline või mõni muu teisi kliente ohustada võiv ese;
  2) klient püüab klubisse siseneda oma alkohoolsete jookidega;
  3) klient on tugevate alkoholi- või narkojoobe tunnustega;
  4) klient käitub agressiivselt ja väljakutsuvalt;
  5) klient ei allu Club Factory töötajate korraldustele;
  6) klient keeldub ülariideid garderoobi andmast;
  7) kliendi välimus ei ole Club Factory’s viibimiseks kohane (riietus on määrdunud, välimus ei ole korrektne);
  8) kliendil on selja spordiriietus (näiteks lühikesed spordipüksid);
  9) kliendil on jalas lahtised rannasandaalid;
  10) klient on noorem kui 18 aastat; (välja arvatud 16+ üritused)
  11) klient ei esita isikuttõendavat pildiga dokumenti, mille alusel oleks võimalik tema vanust tuvastada;
  12) klient on eelnevalt rikkunud Club Factory sisekorraeeskirju;
  13) klient on eelnevalt häirinud teisi kliente Club Factory territooriumil või ruumides;
  14) klient on tegelenud illegaalse müügiga Club Factory territooriumil või ruumides;
  15) klient on keeldunud turvakontrollist;
  16) klient on alaealine ja alkoholi- või narkojoobe tunnustega.
 6. Sisenemiseks on klient kohustatud ostma kassast pileti, kui talle ei laiene tasuta sisenemise õigus, mille annab:
  1) Club Factory töötõend, mis võimaldab tasuta sissepääsu;
  2) Club Factory ja ürituse korraldaja poolt aktsepteeritud muud kutsed, mis võimaldavad tasuta sissepääsu ja tema kaaslastele.
 7. Piletiraha ei kuulu tagastamisele.
 8. Club Factory klientidel on õigus külastada peale sisenemist kõiki klientidele avatud ruume, tarbida müügil olevaid tooteid ja veeta aega kooskõlas sisekorraeeskirjadega.
 9. Teiste klubiliste turvalisuse tagamiseks on Club Factory töötajatel õigus ja kohustus saata ööklubist välja klient, kes:
  1) tülitab või häirib oma käitumisega teisi kliente, esinejaid või Club Factory töötajaid;
  2) on tugevate joobetunnustega või narkootilise aine mõju all;
  3) tekitab oma käitumisega Club Factory ‘le materjaalset kahju (lõhub inventari, rikub või kahjustab sisustust, reostab ruume);
  4) jätab maksmata oma arve ja/või hüvitamata tema poolt tekitatud materjaalse kahju;
  5) üritab tegeleda illegaalse müügiga Club Factory territoorimul ja/või ruumides;
  6) magab Club Factory ruumides või mujal avalikes ruumides;
  7) kakleb või käitub muul moel agressiivselt, kakluse puhul saadetakse välja kõik osapooled;
  8) ei allu Club Factory töötajate korraldusetele.
 10. Club Factory töötajatel on õigus nõuda kliendi poolt tekitatud materjaalse kahju hüvitamist lõhutud või rikutud eseme kahekordse väärtuse ulatuses, mille kohta ööklubi kassa väljastab kviitungi;
 11. Club Factory töötajad kohtlevad kõiki kliente võrdse viisakusega. Kui teil on täiendavaid küsimusi palun pöörduge info@factorytallinn.com
 12. Club Factory turvatöötajatel on õigus kontrollida sisekorraeeskirju rikkunud kliendi isikut tõendavat dokumenti ja vajadusel kasutada Eesti Politsei abi.
 13. Club Factory ei vastuta garderoobi antud üleriiete taskutes olevate esemete ega teiste garderoobi jäetud esemete eest.
 14. Garderoobinumbri kaotusega kaasneb trahv 5€
 15. Garderoobis tagastatakse üleriided eelnevalt saadud numbri esitamisel. Numbri kaotamisel palume pöörduda Club Factory turvatöötaja poole, kellega koos saab isik kaotatud üleriided või esemed üles otsida.
 16. Club Factory ei vastuta ilma üleriieteta klubist lahkunud kliendi eest.