Stratovarius (Fin)

05
/ Okt
Esmaspäev
2015

Stratovarius (Fin)

Esineja
Stratovarius (FIN)
Aadress
adara 22a Tallinn
Toimumispaik
Factory
Aeg
19:00 - 23:00
Hind
29-32€

Stratovarius (Fin) alustab Tallinnast oma Euroopa tuuri

5. oktoobril alustab klubis Factory oma Euroopa tuuri Soome metalmuusika üks alustalasid – Stratovarius. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti.

Siiani 15 stuudioalbumit, 3 kontsertalbumit ning hulganisti singleid üllitanud Stratovarius on põhjanaabrite üks kõigi aegade tuntumaid bände maailmas ning keda peetaks koos Saksa bändidega Helloween, Blind Guardian ja Gamma Ray power-metali suurimateks mõjutajateks maailmas.

Stratovarius sai eelkõige tuntuks oma kolmanda kauamängivaga “Dreamspace” (1994), mis viis bändi populaarsuse täiesti uutesse kõrgustesse. Eriti suur tuntus sai osaks Jaapani turul, kus bänd andis albumi reklaamiks kontserdid Tokyos, Osakas ja Nagoyas. Bändi on läbi aegade jälitanud koosseisumuutused ja tänasel päeval ei ole bändis ühtegi algset liiget. Aastal 2015 kuuluvad bändi: Timo Kotipelto (vokaal), Jens Johansson (klahvpillid), Lauri Porra (bass), Matias Kupiainen (kitarr) ja Rolf Pilve (trummid).

14. augustil ilmub Stratovariuse uus, järjekorras kuueteistkümnes album “Eternal”.

Piletid Stratovariuse kontserdile hinnaga alates 29 EUR on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti.

 

stratovarius