Hard Nation 8th B-Day

16
/ Nov
Reede
2018

Hard Nation 8th B-Day

Esineja
Brennan Heart
Aadress
Madara 22a Tallinn
Toimumispaik
Factory
Aeg
23:00 - 06:00
Hind
19-40€

16. Novembril toimub Eesti edukaima hardstyle üritustesarja „Hard Nation“ 8-s sünnipäev, kus astub üles ülimenukas Brennan Heart Hollandist. Oma viimastes intervjuudes on mees väitnud, et tal on ca.25 veel välja laskmata lugu, millest paremiku lubas ta ette kanda just selle legendaarse ürituse sünnipäeval, klubis Factory.

Hollandlasest DJ ja produtsent Brennan Heart (kodanikunimega Fabian Bohn) ei ole hardstyle’i austajatele võõras. Ta on üles astunud pea kõigil selle stiili suurüritustel, näiteks Tomorrowland, Qlimax, Electric Daisy Carnival, Decibel, Hardbass, Defqon 1, Reverze,Parklife, Bassleader, Enchanted Music Festival, Weekend Festival jpt. Hardstyle võitis ta südame aastal 2002, kui ta alustas aktiivset muusikalist tegevust ühe osana duost Brennan & Heart. 2005. aastal läksid tema ja duo teise poole DJ Thera teed lahku, 2009. aastal andis ta välja oma esimese täispika sooloalbumi “Musical Impressions”. Lisaks on ta aluse pannud ka kahele plaadifirmale – Brennan Heart Music (2012) ning We R Records (2013).

Klubi Factory muudab üheks õhtuks täielikult oma nägu, et tuua Eesti publikule koju kätte see õige “hardstyle vibe” võimsa valgus- ja lasershow näol. Ürituse eestvedaja Meelis Eskola nendib, et hardstyle ürituste tase on Eestis juba päris kõrge ja millegi uuega üllatada on raske ning seda huvitavamaks teeb see kogu ürituse organiseerimise – “Kindlasti tuleb seni nägemata lahendus ja võimas lavashow, kibe töö selle kallal juba käib! Hard Nation sünnipäev on alati olnud täismaja ja sünnipäeva vääriline show ei jää tulemata ka see kord.”

Üritusele on müügil piiratud arv erihinnaga pileteid Ticketer.ee lehel. Kes soovib soodsalt Hard Nation 8´dat sünnipäeva tähistama tulla, siis tasub pilet varakult soetada.

► LINE UP TULEKUL ////////

▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬
► TICKETS : http://bit.ly/►OSTA░PILET░SIIT◄

➀ EARLY BIRD – 19€
➁ EARLY BIRD VIP – 35€
➂ LAZY BIRD – 23€
➃ LAZY BIRDY VIP – 40€

▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬
► Reserveeri endale VIP laud siit : vip@factorytallinn.com

Hinnad :::
1. LAUD 4´le :: 1l Kanget Alkoholi (Viin,Rumm,Gin) + 4 Õlut või Siidrit + Pealejook (mahl või Cola) + 4 Redbulli + Suupistevaagen.
Lisaks 4 Vip Piletit = 240€

2. LAUD 6´le :: 1l Kanget Alkoholi (Viin,Rumm,Gin) + 6 Õlut või Siidrit + Pealejook (mahl või Cola) + 6 Redbulli + Suupistevaagen.
Lisaks 6 Vip Piletit = 320€

3. LAUD 8´le :: 2l Kanget Alkoholi (Viin,Rumm,Gin) + 8 Õlut või Siidrit + Pealejook (mahl või Cola) + 8 Redbulli + Suupistevaagen.
Lisaks 8 Vip Piletit = 460€

4. LAUD 10´le :: 2l Kanget Alkoholi (Viin,Rumm,Gin) + 10 Õlut või Siidrit + Pealejook (mahl või Cola) + 10 Redbulli + Suupistevaagen.
Lisaks 10 Vip Piletit = 530€

5. LAUD 12´le :: 2l Kanget Alkoholi (Viin,Rumm,Gin) + 12 Õlut või Siidrit + Pealejook (mahl või Cola) + 12 Redbulli + Big Suupistevaagen. Lisaks 12 Vip Piletit = 600€

▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬
ϟϟϟ OFFICIAL RADIO STATION ϟϟϟ
www.hardfm.ee
▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬

► Vanusepiirang 18+

Korraldajal on õigus teha programmis muudatusi.
“HARD NATION, STRAIGHT FROM THE HEART”